Kolejka 5

Data spotkaniaDrużyna 1Drużyna 2WynikMiejsce
19/11/2017Enter El-Bis InstalJP Telebim 133:0 (25:20, 25:19, 25:20)Parkiet
19/11/2017CKZiU Nr 1Lesna Perla Damons Rybnik0:3 (0:25, 0:25, 0:25)Parkiet
19/11/2017Omerta-NorthernMUKS Jedynka Baborów2:3 (25:19, 22:25, 26:28, 25:16, 12:15)Parkiet
19/11/2017Eko-OknaZlotnik Chrzanowski3:0 (25:19, 25:22, 25:15)Parkiet
19/11/2017Nowiny.pl Silesia LubomiaLunatycy2:3 (25:15, 21:25, 25:18, 21:25, 16:18)Parkiet



Statystyki po 5 kolejce

MiejsceDrużynaPunktyRozegrane
mecze
Mecze
wygrane
Mecze
przegrane
Sety
wygrane
Sety
przegrane
Ratio
(sety)
Małe pkty
wygrane
Małe pkty
przegrane
Ratio
(małe pkty)
1Lunatycy145501527.54032851.41
2Lesna Perla Damons Rybnik12440121123241811.79
3Enter El-Bis Instal12440121123202591.24
4Eko-Okna105321181.384284111.04
5Nowiny.pl Silesia Lubomia7422861.333082911.06
6Zlotnik7431981.133673651.01
7Omerta-Northern55239130.694574900.93
8MUKS Jedynka Baborów25146140.433334610.72
9CKZiU Nr 12413390.332052760.74
10JP Telebim 1325055150.334224630.91
11Zlotnik Chrzanowski05052150.133434280.8




Sortowanie według:

miejsca
drużyny
liczby meczów wygranych
liczby meczów przegranych
liczby setów wygranych
liczby setów przegranych
ratio (sety)
liczby małych punktów wygranych
liczby małych punktów przegranych
ratio (małe punkty)