Kolejka 8

Data spotkaniaDrużyna 1Drużyna 2WynikMiejsce
16/12/2018SNW Galmet GlubczyceAgrotim-Na Fali1:3 (23:25, 25:23, 21:25, 23:25)Regupol
16/12/2018Lesna Perla Damons RybnikZOO-MAR Lunatycy3:1 (16:25, 25:11, 25:22, 26:24)Parkiet
16/12/2018ZlotnikJP Telebim 130:3 (23:25, 16:25, 16:25)Regupol
16/12/2018Nowiny.pl Katolik GroupEnter El-Bis Instal-Mag3:1 (25:21, 25:19, 19:25, 30:28)Parkiet
16/12/2018Progress Szkola JezykowaOmerta-Northern2:3 (11:25, 25:19, 25:19, 23:25, 10:15)Regupol



Statystyki po 8 kolejce

MiejsceDrużynaPunktyRozegrane
mecze
Mecze
wygrane
Mecze
przegrane
Sety
wygrane
Sety
przegrane
Ratio
(sety)
Małe pkty
wygrane
Małe pkty
przegrane
Ratio
(małe pkty)
1Lesna Perla Damons Rybnik2488024466895541.24
2Nowiny.pl Katolik Group1886220111.827126211.15
3ZOO-MAR Lunatycy1686221151.47877321.08
4Agrotim-Na Fali1385318161.137427401
5Enter El-Bis Instal-Mag1184416170.947257081.02
6Progress Szkola Jezykowa1082615180.836867060.97
7JP Telebim 131083512170.716146510.94
8Omerta-Northern883514190.747097560.94
9SNW Galmet Glubczyce682610200.55797060.82
10Zlotnik48178210.386036720.9




Sortowanie według:

miejsca
drużyny
liczby meczów wygranych
liczby meczów przegranych
liczby setów wygranych
liczby setów przegranych
ratio (sety)
liczby małych punktów wygranych
liczby małych punktów przegranych
ratio (małe punkty)