Trzysetowe pojedynki i szybko rozegrana czwarta kolejka za nami.

W ostatnią niedzielę w hali Arena Rafako rozegrano mecze czwartej kolejki ZOO-MAR JP Telebim RLPS.

O godzinie 9 rozegrano dwa spotkania. W pierwszym z nich Nowiny.pl Katolik Group bez problemów pokonały SNW Głubczyce 3:0 (22, 16, 19). Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Mateusz Rusek. W drugim spotkaniu również zabrakło emocji, bo Agrotim-Na Fali okazał się zbyt mocny dla zespołu Animag, spokojnie wygrywając mecz 3:0 (20, 23, 13). MVP meczu został wybrany Aleksander Siorak.

O godzinie 11 rozegrano kolejne dwa mecze. Omerta-Northern w niespodziewanie szybkim tempie rozprawiła się z ekipą Złotnika, łatwo wygrywając 3:0 (9, 15, 18). Nagrodę MVP meczu otrzymał Mariusz Gomułka. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku kolejki pomiędzy ZOO-MAR Lunatycy i Progress Szkoła Językowa emocje były tylko w pierwszym secie, który na przewagi wygrali Lunatycy. W kolejnych dwóch setach to Lunatycy kontrolowali przebieg spotkania czego efektem była kolejna wygrana Lunatyków 3:0 (27, 21, 20). Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Mikołaj Michalak

Po czterech kolejkach na prowadzenie wysunęli się Lunatycy (12pkt), którzy do tej pory rozegrali cztery spotkania bez straty seta. Na drugie miejsce spadła Leśna Perła (9pkt), a trzecią pozycję zajmują Nowiny (9pkt). Oba zespoły rozegrały po trzy mecze i podobnie jak Lunatycy nie straciły jeszcze seta. Na czwartej pozycji z takim samym dorobkiem punktowym jest Agrotim. Tabelę zamyka Złotnik.

W zakładce „Protokoły” można zobaczyć szczegółowy przebieg poszczególnych setów z wszystkich spotkań czwartej kolejki oraz składy w jakich wystąpiły drużyny.

Następna kolejka ZOO-MAR JP Telebim RLPS odbędzie się za dwa tygodnie (22.11.2020). Wcześniej tj. 15.11.2020 czeka nas inauguracja kolejnego sezonu Ligi Kobiet, który w tym roku będzie rozgrywany systemem turniejowym. Więcej informacji wkrótce.