Zwycięstwa faworytów za trzy punkty w drugiej kolejce RLPS.

W ostatnią niedzielę w hali Arena Rafako rozegrano mecze drugiej kolejki ZOO-MAR JP Telebim RLPS.

O godzinie 9:30 odbyły się dwa spotkania. Enter DeLaHair Instal-Mag zmierzył się z Progress Szkoła Językowa. Enter kolejny raz wygrywa spotkanie bez straty seta ( do 22, 24, 21) jednak wyniki setów pokazują że nie była to dla nich łatwa przeprawa. Najlepszym zawodnikiem zwycięskiej drużyny został wybrany Michał Białuski. W drugim spotkaniu ZOO-MAR Lunatycy pomimo przegranego seta pewnie pokonali Agrotim-Na Fali 3:1 (25:23, 25:23, 21:25, 25:18), a MVP meczu został wybrany Rafał Stanienda.

O godzinie 11 rozegrano kolejne dwa mecze. W pierwszym z nich Nowiny.pl Katolik Group bez większych problemów pokonały Omertę-Northern 3:1 (25:22, 24:26, 25:17, 25:18). Nagrodę MVP meczu otrzymał Wojciech Modrzejewski. Drugie spotkanie to pierwszy w tym sezonie pojedynek w Lidze Kobiet pomiędzy Inbras Lejdis i KRS TKKF Jastrząb. Zdecydowanie lepsze okazały się zawodniczki Inbras które pewnie wygrały mecz 3:0 (21, 15, 20). Najlepszą siatkarką zwycięskiej drużyny została wybrana Ewa Trzos.

W Lidze Mężczyzn po dwóch kolejkach na prowadzeniu w tabeli bez straty seta jest Enter (6pkt) który o jeden punkt wyprzedza drugich Lunatyków (5pkt) oraz o dwa oczka trzecie Nowiny (4pkt). Czwarte miejsce zajmuje Progress (3pkt), a pozostałe miejsca bez zdobyczy punktowej zajmują Agrotim, Omerta i Złotnik.

W zakładce „Protokoły” można zobaczyć szczegółowy przebieg poszczególnych setów z wszystkich spotkań drugiej kolejki oraz składy w jakich wystąpiły drużyny.

Następna kolejka ZOO-MAR JP Telebim RLPS już w najbliższą niedzielę (24.10.2021). Ciekawie zapowiadają się spotkania Nowin z Progressem oraz w Lidze Kobiet PV Volley Seniorki z TKKF Jastrząb.